פול & ג ‘ו קרן קרן פריימר S ב 03 נקה ($ 36)

על פי ’80s איות דבורה אלוף / היפ הופ הקבוצה J.J. Fad, “S” הוא סופר, ואת “U” הוא ייחודי. “P” הוא לשלמות, ואתה יודע שאנחנו freaks …

זה חלק ראשון – חלק “S” עבור מאוד – זה חל גם על חדש $ 36 פול & ג’ו לחות קרן פריימר S, כי dang אם הדברים האלה לא מריח טוב מאוד!

פרסומת

זה איך אני מדמיין שזה צריך להיות כמו לפתוח את הדלת לסוויטת פנטהאוז של ריץ קרלטון פריז, כאשר ענן של שאנל קוקו Mademoiselle מעורבב עם שמפו פרחים ריחניים אבקת יוקרה אבקת התינוק החוצה …

ללא שם: Gimme שנייה כי אני צריך לקחת עוד sniff, אה!

פול & ג ‘ו לחות קרן פריימר S ב 03 ברור

אחד משני primers פנים חדשים המגיעים לשלושה גוונים באינטרנט ב פול & ג ‘ו דלפקים בחודש הבא, קרן לחות פריימר הוא הרבה יותר “chillaxed” אחד. פריימר נוזלי, הוא פותח כדי לחות, חלקה נקבוביות – אם כי לא כמו assertively כמו איפור איפור פריימר, השני החדש P & J פריימר – ולהכין את העור לקרן.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

עם פריימר זה, לחות העיקרית הוא השם האמיתי של המשחק כפי שהוא כולל שני סוגים של hyaluronate נתרן, יחד עם חומצה היאלורונית hydlolyzed, תמציות של משמש לילי לבן, ופרח כתום. עבור קצת מבריק-נס, הנוסחה כוללת גם פרל שמפניה.

אני חושב שזה פריימר די טוב, אבל אני אוהב את זה בעיקר לחות ולריח (שאני אוהב). הייתי מגיע אליה כאשר שני הדברים האלה היו הרבה יותר חיוניים לי מאשר להחליק את הנקבוביות … כי זה לא כוחו.

PAUL & JOE לחות קרן פריימר S ב 03 נקה שניהם נטלים (משמאל) ומעורבב (מימין)

פרסומת

חפשו את זה בחודש הבא באינטרנט ב פול & ג ‘ו מונים בשלוש גוונים – 01 ורוד כדי לעזור העור להיראות בהירים יותר ברורים, 02 כתום כדי להתאים את העור לא אחיד ו 03 ברור עבור זוהר גימור זוהר.

מחיר: $ 36 כל אחד, זמין בשלושה גוונים
זמינות: מגיע אוגוסט לפול & ג’ו מונים באינטרנט
איפור ו קסם בלוג דירוג: B

מכור ידידותי לשכונה שלך,

קארן

Leave a Reply

Your email address will not be published.