אהבה יה, Nars Kalahari!
הם אומרים, אם אתה אוהב משהו, להגדיר את זה בחינם, אשר אני מניח הגיוני אם אתה אוהב פרפרים או toucans, אבל במקרה של איפור, אם אתה אוהב משהו, אני אומר שאתה צריך לדבר על זה כל הזמן, ולכן למה זה אני כבר raving על nars kalahari במשך שנים!

Kalahari Eyeshadow Duo מושלם עבור הגדרת המכסים שלך. צד אחד הוא ברונזה רוזי שיזוף, והצד השני הוא טאופה מבהיק – שני צבעים, שניתנו, כי אתה יכול למצוא כמעט בכל קו, אבל הנה הבעילה: נוזרים מצאו דרך להימנע מכל תופעות לוואי בעייתיות בדרך כלל לקרות כל כך הרבה צללים שימורים.

פרסומת

לדוגמה, Kalahari הוא רעיוני, אבל זה לא קפוא, כל כך קווים עדינים אפילו לא דבר. כאשר אתה מטאטא מערבולת אותו על העור שלך, זוהר מתוק, ברונזה נשאר. זה מאוד “J. Lo הפעלת שליחויות בחליפת המסלול שלה. ” מזדמנים, אבל עדיין מורגש. (זה דבר טוב בספר שלי).

הנה אחת הדרכים האהובות עלי ללבוש את זה:
מערבבים את שני הגוונים יחד עם מברשת צל שכיכוב, ולאחר מכן להחיל קו לאש לקפל (או רק מעל לקפל אם העיניים שלך הם hooded כמו שלי). לבנות את זה אם אתה רוצה יותר צבע אינטנסיביות, אבל אל תדאג – זה eyeshadow כי לא נראה כבד, כי אבקה היא מאוד עדין וקנס.

לאחר מכן, רטוב כי אותו מברשת, וליישם יותר של תערובת על החלק הנייד של המכסה שלך, שהוא החלק של העין שלך כי “מהבהב”. להשאיר אותו כמה דקות להתייבש, ולעבוד על שאר הפנים שלך. ברגע שאתה כמעט gotten עד הסוף – אני בדרך כלל לחכות עד שאסיים עם כמעט הכל, כולל סומק ושפתון – לקחת מברשת תערובת נקייה, ואת בעדינות רוק אותו הלוך ושוב בקמט שלך לאורך הפינות החיצוניות תַעֲרוֹבֶת.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

אם אתה רוצה, אתה יכול גם שפה שלך לאש או קווי מים עם אייליינר חום שוקולד, אשר עשיתי עבור התמונות האלה. אני גם smudged אניה taupe קריר יותר (פטריות ריקבון עירוני) על קו לריסים התחתונה כי אני אוהב את הניגוד המתוחכם של גוונים.

איפור בלויה במבט זה

עיניים: NARS KALAHARI (מכסים), Mac קפה (קו מים, קו Lash, Smudged בין ריסים ושכבות מתחת Kalahari), פטריות ריקבון עירוני (קו לרסיסים נמוך יותר smudged עם הצד האפל של Kalahari), זה קוסמטיקה גיבור מסקרה (ריסים)

סומק: מיק זוהר לשחק מסוממים ללא בושה

שפתיים: becca שפתון שפתון שפתיים בשקדים fraise (על מכירה עכשיו!) עם becca זוהר מבריק ב הצמד הדרקון

בסיס: אסתי לאודר בדבש ברונזה, אסתי לאודר 24H Hydra Prep קונסילר, Mac Mineralize Skinfinish טבעי בזהב שיזוף

פרסומת

איפור מפתח במבט זה

שכונה ידידותית שלך מכור יופי,

קארן

Leave a Reply

Your email address will not be published.