לחיות כי שילוב ניטרלי החיים 24/7
איפור מותגים משדרים עם סופרים בלוג, כמו גם רשת חברתית “השפעות” הוא לא חדש היום הזה, אבל זה טוב לראות collab עם מישהו אני מרוצה מי היה טוב מאוד, כמו גם אמיתי, במצב זה yetuber weylie Hoang.

אני מרוצה ממנה כמה שנים לאחור גם באירוע, כמו גם היא היתה חביבה, כמו גם מתוק, אז ללכת ויילי! ברכות על השותפות שלך עם Pixi.

פרסומת

זה לא חמוד?

אני משתמש בשני גוונים בצד שמאל של השילוב – מאט הזהב החום שלי לקמט, כמו גם את ברונזה האני הזוהם על המכסים שלי. צמצתי את קו האצ”ל העליון שלי בעיפרון השחור, כמו גם אז עשו את הקצץ עם אניה נוזלי שחור.
זה pixi שני חתיכת $ 20 להגדיר עם שילוב eyeshadow נייטרלי, כמו גם אניה שחורה, כמו גם זה נקרא יוצר עין ממדי. אז יסודות, אשר אני מעריך.

ויילי משתמשת עסקאות גדולות של מראה טבעי, כמו גם אתה יכול לראות את זה בחירות הצבע שלה. ישנם שישה אצבעות אבקה, שלושה מאטס, שלושה shimmers, כמו גם אניה עיפרון כפול עם עיפרון טוויסט על קצה אחד, כמו גם אניה נוזלי הרגשתי בצד השני.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

הלחיים הן Mac מלון ורוד (מפדמה, אני יודע, אני כמו סומק פגום לאחרונה.), כמו גם השפתיים הם צל ורוד מן לוח הממתקים של דולסון, כמו כן על ידי פיקסי.

אני חופרת את המאטס, שאני קורא טלפון “יום שני מאטס” שכן אני יכול לעבוד אותם אפילו על ימים קשים. הם על הצד השירור, אז אם אני רק רוצה סוויה אחת של חום על המכסים שלי, אחד מאת מאטס פוגע במקום. הם כולם חומים חמים, אבל המועדף שלי הוא חום זהוב, שהוא צלב בין פק פקק כמו גם אוכף Mac.

בדרך כלל, הצבעים הם חמים למדי.
באשר shimmers, טוב … אם בלינג הוא הדבר שלך, סביר להניח כי הם. הם מאוד קפואים, כמו גם פיגמנט, אז הם דרמטיים, כמו גם הם כל כך נהדר עבור הזרקורים מרכז מכסה הדגשה או פינה פנימית הדגשת עם אחד מאטס בקפל.

הם קצת מבריקים בשבילי הטוב ביותר את המחבט, אבל אני אוהב את זה אני יכול buff את שימר למטה. כמו גם על ידי “מבריק מדי” בשבילי, אני מרמזת שאם אני מבקש גם כן, אני באמת יכול לראות את קווי המכסה האלה …

ערכת מפתח עיניים ממדי, 20 $
אני לתוך אניה גם (כל כך עשיר!), אבל הכובעים הם כמעט בלתי אפשרי לפתוח עם הידיים שלי T. רקס טפרים.

פרסומת

שני חתיכת קבוצה הוא 20 $, אז זה די זול, כמו גם אתה יכול לגלות את זה עכשיו ב היעד, כמו גם את אתר Pixi.

מכור הקהילה הידידותית שלך,

קארן

Leave a Reply

Your email address will not be published.