כן, גברתי, תגלו אותי בשורה הראשונה בכיתה יופי ספורה, לוקח הערות כמו nerd אני. אני אהיה האישה עם מחברת סגול נוצץ, כמו גם את רועש ארבעה צבעים לחץ עט, לחץ על קליק קליק!

הזכרתי את השיעורים האלה כמה פעמים בבלוג מאז שהתחלתי ללכת אליהם הקיץ, כמו גם אני gotten אלא כמה שאלות. סיפור ארוך קצר, הם חופשיים, כיף, כמו גם מומלץ מאוד.

פרסומת

תמונה בכיתה קולג ‘, למעט במקום לגלות על כיסא לעומת קונפורמציות סירה של Cyclohexane (שהוא על הדבר היחיד שאני זוכר מ O- כימית), אתה מגלה על טיפוח העור, כמו גם איפור. יש רשימה ארוכה של שיעורים שונים זמין, גם (עכשיו בכל חנויות U.S.). עד כה לקחתי את התיקון, כמו גם להסתיר, שפתיים לזווג לחלוטין, כמו גם לחיים, כמו גם שיעורי עיניים מעושנים בשעות היום, כמו גם גיליתי כמה דברים גדולים בכל אחד מהם.

השיעורים לוקחים מיקום ממש בתוך החנויות, כמו נכון באמצע רצפת המכירות, בדרך כלל עם 12-30 חניכים יושבים בסגנון הרצאה, עם מאמן בחזית הכיתה עובד עם מודל. לאחר שהמאמן משלים להפגין את הלקח, הכיתה מתפרקת לקבוצות קטנות יותר, כמו גם שאתה מקבל את האפשרות לנסות את המראה או השיטה על עצמך, כך שזה מאוד ידיים.

בסספורה אני הולכת ב Novato, קליפורניה, הם בדרך כלל מחזיקים את השיעורים בשבר של שחר בשבת בבוקר לפני החנות נפתחת. השיעורים מתחילים ב 8, כמו גם לרוץ עד על 9:30, כמו גם אחרי שהם סיימו, הם נותנים לך חנות סביב החנות או פשוט להסתובב, כמו גם לשאול את המאמנים או מאמנים יופי שאלות.

פרסומת

חתולים & סווטשירט איפור ??

$ 42.

קנה עכשיו

אני בדרך כלל עובר בעצמי, אבל אני רואה קבוצות של חברות ללכת יחד כל הזמן. אולי לספק את החבר היופי הטוב ביותר שלך מוקדם לארוחת בוקר, כמו גם אז הראש לכיתה ביחד? זה יהיה כיף!

מן הכיתות הייתי, לא קיבלתי את התפיסה שאתה צריך להיות מומחה איפור הארדקור ליהנות מהם. הם מכוונים לחובבי איפור.

והאם הזכרתי כי השיעורים חופשיים? כן, לגמרי בחינם. כמו גם הם לא מרגישים “מכוניות” בכלל. אין לחץ לקנות דברים (אם כי אתה עדיין עדיין יכול להיות פיתה!). המאמנים, כמו גם מאמנים לנצל מוצרים המוצעים בחנות, כמו גם הם מדברים על הדברים שהם אוהבים, כמו גם לנצל על עצמם, כמו גם על הלקוחות שלהם כל הזמן. זו עוד סיבה אחת שאני אוהב – המלצות המוצר.

הרבה מידע נוסף בסרטון בראש, כולל עצות בדרך בדיוק לאינדיקציה (רמז: לא זוכר על עושה את זה באינטרנט).

פרסומת

כמו תמיד, תגיד תודה לך שוב לצפות!

מכור ליופי הקהילה הידידותית שלך,

קארן

Leave a Reply

Your email address will not be published.